joomla templates top joomla templates template joomla

Wytańczyli nagrody

swiecie.eu włącz . Opublikowano w Świecie

Sukcesem zakończyła się wizyta zespołów Show, Malachit i CSW Crew na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Freestyle w Bydgoszczy. Podopieczni Moniki Tom i Natalii Głowali przywieźli ze sobą masę nagród. Turniej zorganizowała szkoła tańca Grażyny Potockiej. Zespół Show jako formacja do lat 11 zdobył pierwsze miejsce w kategorii inne formy tańca. 

Malachit wytańczył najwyższy stopień na podium w disco (kategoria wiekowa 12-15 lat) oraz drugie miejsce w innych formach tanecznych. - W turnieju wzięły udział również duety – mówi Monika Tom. - Trzecie miejsce w kategorii innych form tańca od 12 do 15 lat zdobyły Kalina Kocińska i Daria Sitniewska. O jeden stopień niżej uplasowały się Oliwia Miraszewska i Karolina Mikołajewska.

Piąte miejsce przypadło w udziale Martynie Krupie i Oliwii Dąbrowskiej. Powody do zadowolenia ma również formacja breakdance CSW Crew. Grupa wytańczyła pierwsze miejsce. Dodatkowo Patryk Kozłowski i Dawid Krzyżewski wygrali w kategorii breakdance solo, a trzecie miejsce zdobył Remek Sobieski.