joomla templates top joomla templates template joomla

Zaproszenie do udziału w Święcie Województwa

włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Szanowni Państwo,niebawem obchodzić będziemy po raz trzeci Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W tym roku wydarzenia realizowane w ramach święta odbywać się będą w dniach 4-11 czerwca zgodnie z przedstawionym kalendarzem, który znajduje się w załączniku.

Miło nam, że Święto Województwa jest coraz bardziej dostrzegane przez mieszkańców regionu. Pragniemy, aby tegoroczne obchody objęły swoim zasięgiem teren całego województwa, dlatego też zachęcamy Państwa do współtworzenia kalendarza wydarzeń. Oczekujemy na propozycje, które moglibyśmy włączyć w organizację tego przedsięwzięcia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji „Kujawsko-Pomorskie do nieba” - wydarzenia edukacyjno-rekreacyjnego organizowanego w formie pikniku, podczas którego wypuścimy do nieba setki balonów w barwach województwa kujawsko-pomorskiego. Towarzyszyć temu będą wspólne zabawy oraz degustacja tortu urodzinowego.   

Uprzejmie proszę o przekazanie wszelkich sugestii do dnia 14 maja br. do pracownika Biura Promocji Województwa - pani Anny Wiśniewskiej z Gabinetu Marszałka (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Do pobrania - kalendarz Święto Województwa

Z poważaniem,

Anna Wiśniewska
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko - Pomorskiego
Gabinet Marszałka
Wydział Promocji
tel.: 056 62 18 418
fax.: 056 62 18 275
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.