joomla templates top joomla templates template joomla

Zagłosuj i wyjedź do Brukseli

włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Zapraszamy do udziału w konkursie związanym z wyborami do Parlamentu Europejskiego. Wystarczy wypełnić kupon konkursowy oraz co najważniejsze, 7 czerwca wziąć udział w głosowaniu. Wśród uczestników zabawy wylosujemy cztery osoby, które wezmą udział w bezpłatnej wizycie studyjnej w Brukseli ufundowanej przez Urząd Marszałkowski. Na zgłoszenia czekamy do piątku (5 czerwca). Kupony można pobrać również na naszej stronie internetowej.

Konkurs organizujemy wspólnie z "Expressem Bydgoskim" i "Nowościami". Aby wziąć udział w losowaniu wizyty studyjnej w Brukseli, należy najpierw zadeklarować swój udział w wyborach wypełniając specjalny kupon (drukowany w obu tytułach i do pobrania na naszej stronie internetowej) oraz zgodzić się na zrobienie fotografii podczas głosowania w najbliższą niedzielę. Wizytę w instytucjach europejskich przygotowało Biuro Informacyjne Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Brukseli.

Wypełnione kupony można wysłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., osobiście wrzucić do urny ustawionej w holu Urzędu Marszałkowskiego lub dostarczyć do redakcji "Nowości" i "Expressu Bydgoskiego".