joomla templates top joomla templates template joomla

Uwaga! Przejedzie „Kociewie na 4 kopyta”!

włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Potwierdzamy to, co zapowiadaliśmy – w dniach 23 i 24 czerwca fragmentem Naszego Regionu przejedzie Pierwszy Rajd Konny „Kociewia na 4 kopyta”.

We wtorek 18 maja w Dunajkach u Państwa Łucji i Jana Neugebauer odbyło się kolejne spotkanie uczestników projektu rozwoju turystyki jeździeckiej – pierwszego tego rodzaju przedsięwzięcia na tym terenie, a i wyjątkowego nawet w skali całego województwa pomorskiego. Coraz aktywniejsze grono coraz aktywniejszych „koniarzy” ustaliło najważniejsze fakty dotyczące tego wydarzenia.

Dwudniowa, konna wyprawa rozpocznie się czerwcowym, wtorkowym rankiem w gościnnych Dunajkach. Następnie radosny tabun ruszy w kierunku Starej Kiszewy i jej Zamku. Na nocleg wszyscy uczestnicy zawitają do „Rancza Struga” – jednego z ośrodków hippicznych „Kociewia na 4 kopyta”, leżącego w połowie drogi pomiędzy Starą Kiszewą a Zblewem. Drugi dzień przejażdżki obierze za kierunek także interesujący, lecz zupełnie inny powrót do Dunajek.
Jakie są cele tego pospolitego ruszenia? Jest ich kilka.
Po pierwsze: Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE wraz z koniarskimi przyjaciółmi na początek wzięli na siebie obowiązek promocji aktywnego spędzania czasu w siodle pośród mieszkańców samego Kociewia. Przejazd już profesjonalnie wyznakowanymi szlakami i fragmentami, które będą opisywane szczegółowo w najbliższej przyszłości oraz odwiedzenie możliwie największej liczby ośrodków to zwrócenie uwagi Kociewiaków na ofertę, która coraz ciekawiej istnieje w ich pobliżu.
Po drugie: organizatorzy zaproszenia na rajd skierują do najważniejszych miejscowych oraz okolicznych mediów elektronicznych i tradycyjnych drukowanych, oferując im kociewskie, konne study-tour, gdyż całe „Kociewie na 4 kopyta” pragnie i robi wszystko, by się o nim dobrze i coraz więcej mówiło.
Po trzecie: „Kociewie na 4 kopyta” będzie miało dla wszystkich zainteresowanych fantastyczną, przygodową niespodziankę. Na łamach administrowanych przez Lokalną Organizację Turystyczną KOCIEWIE portali oraz zaprzyjaźnionych stronach urzędowych i prywatnych ruszy niebawem konkurs, w którym nagrodą będzie m.in. udział w Pierwszym Rajdzie „Kociewia na 4 kopyta” wraz z wszystkimi atrakcjami!

Już niebawem więcej faktów, a niecierpliwych zapraszamy do kontaktu.
Wszystkich bardziej szczegółowych informacji już udziela:

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE
Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej
Ul. 30 Stycznia 4
83-110 Tczew
tel. 58 531 37 41
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.lot.kociewie.eu
www.ekociewie.pl
www.konie.kociewie.eu