joomla templates top joomla templates template joomla

Spotkanie nt. reprezentacji trzeciego sektora w powiecie świeckim.

powiat.swiecki.lo.pl włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych Tłok serdecznie zaprasza na spotkanie nt. reprezentacji trzeciego sektora w powiecie świeckim. Spotkanie odbędzie się dnia 6 maja 2015r. (środa) w godzinach 10:00-14:00 w Starostwie Powiatowym w Świeciu, na ul. Gen. Józefa Hallera 9.

Spotkanie ma na celu przedyskutowanie i usprawnienie wypracowanych do tej pory sposobów współpracy między przedstawicielami sektora pozarządowego i samorządowego oraz zaktywizowanie organizacji pozarządowych do udziału w kształtowaniu i monitorowaniu polityk publicznych w powiecie.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacje pozarządowe. Spotkanie organizowane jest w ramach projektu "Razem łatwiej: sieciowanie organizacji pozarządowych w województwie kujawsko-pomorskim". Prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pomocą formularza zgłoszeniowego do dnia 29 kwietnia 2015 r. Osoba do kontaktu: Emilia Krajewska, tel. 56 653 90 65, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.