joomla templates top joomla templates template joomla

Pomóżmy Zespołowi Szkół Specjalnych w Świeciu

powiat.swiecki.lo.pl włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Pomóżmy Zespołowi Szkół Specjalnych w Świeciu w zdobyciu funduszy na realizację inicjatywyAby pomóc szkole zwyciężyć w konkursie ogłoszonym przez Fundację AVIVA "To dla mnie ważne" wystarczy codziennie oddać swój głos na inicjatywę „Sala Doświadczania Świata” 

Zasady głosowania: 1. Wystarczy wejść na stronę Fundacji Aviva To dla mnie ważne i odszukać inicjatywę : Skąd: Świecie , Sala Doświadczania Świata. 2. Aby zagłosować na wybraną inicjatywę, nie trzeba być zalogowanym w serwisie.

3. Jeden Użytkownik może oddać głos tylko jeden raz w ciągu doby. Z jednego numeru IP w ciągu doby można oddać maksymalnie 10. głosy, każdy z innego adresu email. O podziale grantów i wysokości wsparcia zadecyduje Komisja Konkursowa (jury). Oceniając finalistów, jurorzy wezmą pod uwagę między innymi poparcie zdobyte w sieci. Dlatego zależy nam na dotarciu do jak największej liczby ludzi wielkiego serca.

Każdy z nas doświadcza świat za pomocą bodźców: wzrokowych, dźwiękowych, dotykowych, zapachowych, smakowych i kinestetycznych. Dzięki możliwości korzystania z terapii Snooezelen w dobrze wyposażonej Sali Doświadczania Świata w odpowiedni sprzęt dzieci samodzielnie doświadczą świata, który ich otacza. Apelujemy i prosimy o wsparcie inicjatywy.

Każdy głos jest dla nas ważny i bardzo cenny. Głosy można oddawać poprzez stronę http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,910,sala-doswiadczania-swiata.html