joomla templates top joomla templates template joomla

Młodzieżowe Centrum Kariery zaprasza na darmowy kurs

powiat.swiecki.lo.pl włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Młodzieżowe Centrum Kariery zaprasza na darmowy kurs na wózek widłowy z badaniami lekarskimi. Jeżeli masz 18- 25 lat i chciałbyś zdobyć pracę, w której potrzebne są uprawnienia na obsługę wózka widłowego, zgłoś się do MCK-u na ul. Chmielniki 2b w środę 19.11.2014 na godzinę 14.00. (parter budynku Inkubatora Przedsiębiorczości).

Kurs jest całkowicie bezpłatny i kierowany jest do osób nieuczących się w systemie dziennym. Całość obejmuje 150 h i kończy się egzaminem państwowym ( Urząd Dozoru Technicznego) Wsparciem zostanie objętych 10 osób, bez względu na płeć i zamieszkiwany teren.

Równocześnie informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na 6 miesięczne - płatne staże i kursy w ramach projektu " Równi na rynku pracy", który również jest realizowany w świeckiej jednostce. Więcej informacji pod numerem telefonu 52-33-13-673, bądź e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Przyjdź w środę 19.11.2014 na 14.00 do Młodzieżowego Centrum Kariery w Świeciu na ul. Chmielniki 2 b i dowiedz się jak podnieść swoje kwalifikację i zdobyć pracę.