joomla templates top joomla templates template joomla

INFORMACJA DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

powiat.swiecki.lo.pl włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

alt

Uprzejmie informuję, że zgodnie z Uchwałą Rady Powiatu Świeckiego Nr XXXVIII/231/10 z dnia 31 sierpnia 2010 r. w sprawie sposobu konsultowania z radami działalności pożytku publicznego lub organizacjami prowadzącymi działalność pożytku publicznego projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji od dnia 22 września 2010 roku rozpoczną się konsultacje dotyczące programu współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Projekt Uchwały Rady Powiatu w sprawie Programu współpracy Powiatu Świeckiego z organizacjami pozarządowymi na 2011 rok zostanie umieszczony w Biuletynie Informacji Publicznej  w zakładce „AKTUALNOŚCI”.

Zgodnie z Uchwałą propozycje i sugestie dotyczące Programu zgłaszane przez organizacje, można składać pisemnie na adres Starostwo Powiatowe w Świeciu, ul. Gen. Józefa Hallera 9,  86-100 Świecie lub na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Konsultacje zakończą się w dniu 6 października 2010 roku.