joomla templates top joomla templates template joomla

Cafe Kultura zaprasza...

um-swiecie.pl włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

alt Cafe Kultura zaprasza... Już dziś Walentynki w Cafe Kultura godz. 20.00 rezerwacje telefonicznie oraz w Cafe Kultura ANIA KŁYS TRIO (Wrocław) 19.02.2011 godz. 20:00 koncert - mała scena rezerwacje i bilety (w cenie 10 zł) telefonicznie oraz w Cafe Kultura Ania Kłys Trio Trio Ani Kłys pochodzi z Wrocławia i prezentuje muzykę z pogranicza jazzu, pop i soul.

Repertuar stanowią autorskie aranżacje mniej lub bardziej znanych przebojów. Skład zespołu to Ania Kłys – wokal, Maciej Czemplik – gitara, Robert Jarmużek – piano.

Ania Kłys (www.myspace.com/aniakys) to młoda i uzdolniona wokalistka, obdarzona ciepłym soulowym głosem i feelingiem, która dopiero jest na początku swojej muzycznej kariery, a mimo tego ma na koncie już wiele koncertów zarówno w klubach jak i na większych scenach.
Towarzyszący jej na gitarze Maciej Czemplik (www.myspace.com/czemplikmusic) jest gitarzystą jazzowym, czynnie związanym z wrocławskim środowiskiem muzycznym, w 2001 roku w duecie razem z Maćkiem Mazurkiem został laureatem międzynarodowego konkursu gitarzystów jazzowych „Guitar City” w Warszawie. Współpracował z Teatrem Muzycznym Capitol, zespołami Afromental, Azyl. Aktualnie można go usłyszeć w bardziej kameralnych, autorskich projektach.