joomla templates top joomla templates template joomla

Zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zdarzenia z ciężarówką. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, na szczęście nikomu nic się nie stało

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Kierujący vw jadąc drogą krajową w kierunku Świecia zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zdarzenia z ciężarówką. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W piątek 18 stycznia o godz. 12.00 policjanci ruchu drogowego komendy policji w Świeciu skierowani zostali na zdarzenie drogowe w Głogówku Królewskim (pow. świecki).

Funkcjonariusze będący na miejscu zdarzenia ustalili, że 49-letni kierujący vw transporterem na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym zderzył się lewym bokiem z jadącym z naprzeciwka ciężarowym volvo. 35-letni kierowca TIRa, w wyniku uderzenia zatrzymał się na barierach ochronnych po lewej stronie drogi

Kierujący pojazdami byli trzeźwi, na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.
 
Policjanci apelują do wszystkich kierujących o rozwagę oraz zdjęcie nogi z gazu. Wyjeżdżając w podróż przygotujmy nie tylko siebie ale również auto. Jedźmy wypoczęci, sprawdźmy stan techniczny samochodu, hamulce oraz światła. Zapakujmy bagaże tak, by nie stanowiły zagrożenia dla zdrowia i życia naszego i pasażerów. W trakcie jazdy róbmy sobie przerwy.