joomla templates top joomla templates template joomla

Zator na krajowej "piątce". Kierujący ciężarowym manem stracił panowanie nad pojazdem, po czym wjechał w bariery ochronne

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Policjanci ze Świecia kilka godzin kierowali ruchem na krajowej "piątce", po tym jak w miejscowości Gruczno kierujący ciężarowym manem stracił panowanie nad pojazdem, po czym wjechał w bariery ochronne. Funkcjonariusze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, bez względu na panującą na zewnątrz aurę.
 
 
W przydrożnym rowie zakończył podróż kierowca ciężarowego mana, który 14.05.19 po 7.00 w miejscowości Gruczno, pow. świecki, stracił panowanie nad kierownicą, wjechał w bariery ochronne, blokując cześć drogi krajowej nr 5. 
 
 
Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na drodze wystąpiły kilkugodzinne utrudnienia. Policjanci kierowali ruchem na czas wyciągania pojazdu z rowu. Bydgoszczanin, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, otrzymał mandat i punkty karne.
 
 
Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze bez względu na panującą na zewnątrz aurę. Prędkość to jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.