joomla templates top joomla templates template joomla

W Jeżewie zamaskowani sprawcy wyłamali drzwi do domu i pobili przebywających tam mężczyzn. Ukradli elektronarzędzia, piłę oraz dwie wędki. Po czym ponownie pobili pokrzywdzonych, a nawet im grozili

info: KMP, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Kryminalni ze Świecia zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Sprawcy włamali się do jednego z domów w gminie Jeżewo, gdzie pobili i okradli mieszkańców. Obaj usłyszeli już zarzuty i decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.
 
 
Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (23.03.20) na terenie jednej z posesji w gminie Jeżewo. Dwaj zamaskowani sprawcy wyłamali drzwi do domu i pobili przebywających tam mężczyzn (54 i 51l.). Następnie ukradli elektronarzędzia, piłę spalinową oraz dwie wędki. Po czym ponownie pobili pokrzywdzonych, a nawet im grozili.
 
Pokrzywdzeni natychmiast zaalarmowali policjantów, którzy na podstawie uzyskanych informacji wytypowali podejrzewanych dwóch mężczyzn.
 
 
Obaj (19 i 18l.) zostali zatrzymani następnego dnia (24.03.20). To dwaj mieszkańcy gminy Jeżewo.
 
Wczoraj obaj usłyszeli zarzuty rozboju, za co grozi im kara pozbawienia wolności od 2 do lat 12. Jeszcze tego samego dnia, decyzją sądu, zostali tymczasowo aresztowani. Młodszy na 3 miesiące, a starszy na miesiąc.