joomla templates top joomla templates template joomla

Wypadek w Nowych Marzach na autostradzie. Kierujący mercedesem, najechał na tył ciężarowego dafa, po czym uderzył w bariery ochronne. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

We wtorek ok. godz. 12.40 w Nowych Marzach, na autostradzie, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierujący mercedesem, najechał na tył ciężarowego dafa, po czym uderzył w bariery ochronne. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
 
 
We wtorek 26 lutego ok. godz. 12:40 w Nowych Marzach (powiat świecki), na autostradzie, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.
 
 
Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów ruchu drogowego wynika, że 59-letni kierujący mercedesem, na prostym odcinku drogi, najechał na tył samochodu ciężarowego dafa, a następnie zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w bariery ochronne. W pojeździe podróżował jeszcze 35-leni pasażer. Oboje trafili do szpitala. 52-letniemu kierowcy TIRa nic się nie stało.  
 
Droga w kierunku Łodzi przez ok 2 godziny była całkowicie wyłączona z ruchu, a do czasu zakończenia czynności, policjanci zorganizowali objazdy. Policjanci będą ustalać dokładne okoliczności zdarzenia.
 
 
Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Należy pamiętać również, planując dłuższą podróż,  aby sprawdzić stan techniczny pojazdu oraz zadbać o własne samopoczucie.