joomla templates top joomla templates template joomla

Ukradł piłe spalinową, kiedy dowiedział się, że sprawą zajęła się policja oddał ją włascicielowi. To kolejny przypadek kiedy "zguba" wraca do właściciela. W Grudziądzu mężczyzna oddał niedawno rower

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 53-latkowi podejrzanemu o kradzież piły spalinowej z jednej z posesji w gminie Jeżewo, pow. świecki. Mężczyzna gdy dowiedział się, że sprawą zajęła się policja sam zwrócił łup właścicielce.
 
 
Do zdarzenia doszło na początku grudnia ubiegłego roku, w jednym z gospodarstw na terenie gminy Jeżewo, pow. świecki. Nieznany sprawca z mieszkania ukradł piłę spalinową. Pokrzywdzona oszacowała straty na 1 800 zł.
 
 
We wtorek kryminalni ze Świecia w toku prowadzonych czynności ustalili, że kradzież "to sprawka" 53-letniego sąsiada kobiety. Podczas odwiedzin wychodząc zabrał piłę, a następnie schował w swojej stodole.
 
Jak się okazało, mężczyzna dowiedział się, że kradzieżą zajęła się policja. W minioną sobotę (12.01.19), obawiając się o dalszy rozwój sprawy ponownie odwiedził sąsiadkę, aby tym razem oddać jej skradzione narzędzie.
 
We wtorek 15 stycznia 53-latek usłyszał zarzut zaboru mienia w celu przywłaszczenia. Za przestępstwo to grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.