joomla templates top joomla templates template joomla

Ukradła kawę ze sklepu, następnie pobiła pracownika ochrony. Rozbójniczce grozi teraz do 5 lat więzienia

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

5 lat w więzieniu może spędzić 32-latka, która z jednego ze świeckich marketów usiłowała wynieść kawę, a gdy na jej drodze stanął pracownik ochrony pobiła go. Kobietą ostatecznie zajęli się policjanci. Podejrzana odpowie za kradzież rozbójniczą - mniejszej wagi.
 
W poniedziałek 16 kwietnia, przed godziną 17.00, policjanci ze Świecia zatrzymali kobietę, która w jednym z marketów na terenie miasta zabrała z półki kawę i schowała ją pod odzieżą, a następnie nie miała zamiaru za nią zapłacić.
 
 
Gdy za linią kas zatrzymał ją pracownik ochrony stała się bardzo agresywna. Zaczęła szarpać mężczyznę, bić go po głowie pięściami, grożąc mu przy ty pozbawieniem życia. Całe zajście przeniosło się na zewnątrz sklepu, ponieważ kobieta próbowała uciekać.
 
 
W tym czasie na miejsce przyjechali policjanci z „patrolówki”, natychmiast pomogli ochroniarzowi i przejęli delikwentkę. 32-letnia mieszkanka Torunia trafiła do policyjnego aresztu.
 
Wczoraj (16.04.18) policjanci postawili jej zarzut kradzieży rozbójniczej. Decyzją prokuratora przestępstwo to zostało zakwalifikowane jako czyn mniejszej wagi, dlatego grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.