joomla templates top joomla templates template joomla

Tragiczny wypadek pod Świeciem, w którym zginął 65-letni mężczyzna. Na łuku drogi auto wpadło w poślizg i zjechało do przydrożnego rowu.

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

W Świekatowie pod Świeciem na drodze powiatowej doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia zginął 65-letni mężczyzna. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny wypadku.
 
W poniedziałek 25 czerwca około 16:45 w miejscowości Świekatowo, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego. 
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 50-letni kierujący samochodem osobowym opel vectra nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego, na łuku drogi, wpadł w poślizg, zjechał na prawe pobocze, po czym do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 65-letni pasażer opla. Drugi (15l.) oraz kierowca auta zostali przewiezieni do szpitala.
 
 
Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.