joomla templates top joomla templates template joomla

Tragedia w Jeżewie. Jadąca samochodem najechała na leżącego na jezdni mężczyznę. 63-letni mieszkaniec powiatu świeckiego zmarł

info: KMP, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

W piątek 14 lutego w miejscowości Dubielno gm. Jeżewo doszło do wypadku drogowego. Jadąca samochodem osobowym marki VW na prostym odcinku drogi najechała na leżącego na jezdni mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń 63-letni mieszkaniec powiatu świeckiego zmarł. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
 
Do zdarzenia doszło w piątek 14 lutego ok godziny 19:00 w Dubielnie (pow. świecki) na drodze gminnej. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscy policjantów ruchu drogowego wynika, że 53-letnia mieszkanka powiatu świeckiego kierując samochodem osobowym vw polo nie zauważyła leżącego na jezdni mężczyzny i potrąciła 63-letniego mieszkańca tego samego powiatu.
 
 
Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Kierująca była trzeźwa. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.