joomla templates top joomla templates template joomla

Wypadek pod Świeciem. Kierujący fiatem ducato zderzył się z jadącą na drodze z pierwszeństwem przejazdu skodą. Jedna osoba trafiła do szpitala

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

W czwartek w Starych Marzach, pow. świecki, na drodze krajowej, doszło do wypadku drogowego. Kierujący fiatem ducato, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzył się z jadącą na drodze z pierwszeństwem przejazdu skodą. W wyniku zderzenia pojazdów 26-letnia kobieta trafiła do szpitala.
 
W czwartek 12 lipca przed godziną 15.00 w StarychMarzach, na drodze krajowej nr 91, doszło do niebezpiecznego wypadku drogowego. 
 
 
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego świeckiej komendy wynika, że 26-letni kierujący fiatem ducato, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia się z jadącą po drodze z pierwszeństwem przejazdu skodą, którą podróżowała 26-letnia mieszkanka powiatu jarocińskiego. Kobieta w wyniku zderzenia została przewieziona do szpitala.
 
Droga przez kilka godzin była zablokowana, funkcjonariusze zorganizowali objazdy oraz kierowali ruchem. Na miejscu policjanci wykonali oględziny, zabezpieczali ślady i ustalili świadków. Dochodzenie prowadzone w tej sprawie wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.