joomla templates top joomla templates template joomla

Śmierć na miejscu poniósł motocyklista, który na luku drogi stracił panowanie i uderzył w drzewo. Jak ustalili policjanci mężczyzna miał sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami

info: Policja/Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

W Brzeźnie, powiat świecki, na drodze powiatowej doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku uderzenia motocykla w drzewo zginął kierujący jednośladem. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny wypadku.
 
 
W niedzielę 1 wrzesnia około 12.40 w miejscowości Brzeźno, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego.
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 29-letni kierujący motocyklem suzuki, nie dostosował prędkości do panujących warunków, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia motocyklista poniósł śmierć na miejscu.
 
 
Jak ustalili policjanci, mieszkaniec powiatu świeckiego, nie posiadał uprawnień oraz ciążył na nim sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.
 
 
Policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku.