joomla templates top joomla templates template joomla

Przyszedł do sądu na rozprawę w innej sprawie mając "na sumieniu" inny wyrok. Trafił bezpośrednio do więzienia

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Kryminalni ze Świecia zatrzymali poszukiwanego 37-letniego mieszkańca powiatu bydgoskiego. Było to możliwe dzięki czujności sędziego ze Świecia i jego asystentki, którzy powiadomili mundurowych o swoich podejrzeniach. Po wykonaniu niezbędnych czynności mężczyzna od razu trafił do zakładu karnego.
 
 
W środę 9 stycznia policjanci ze Świecia zatrzymali poszukiwanego do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności 37-letniego mieszkańca powiatu bydgoskiego. Chwilę wcześniej mężczyzna stawił się do sądu w Świeciu w związku z licznymi włamaniami, jakich dokonał na terenie powiatu.
 
 
Pracujący nad sprawą sędzia oraz jego asystentka, podczas weryfikacji informacji zawartych w wywiadzie nabrali podejrzeń, że mężczyzna ten może mieć "na sumieniu” również inne przestępstwa popełniane na terenie całego naszego województwa. O swoich przypuszczeniach powiadomili mundurowych.
 
Policjanci, którzy przyjechali na miejsce sprawdzili w systemach dane 37-latka. Podejrzenia sędziego potwierdziły się. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który jeszcze tego samego dnia został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.