joomla templates top joomla templates template joomla

Poznajesz poinformuj policję. Kradli kosmetyki w sklepie, nagrała ich kamera w sklepie, teraz są poszukiwami

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Policjanci z komendy w Świeciu, pod nadzorem prokuratury, prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży kosmetyków w jednej z drogerii na terenie Świecia. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców lub innych świadków tego zdarzenia.
 
 
Policjanci z komendy powiatowej w Świeciu poszukują sprawców kradzieży kosmetyków z drogerii mieszczącej się w Świeciu przy Dużym Rynku. Do zdarzenia doszło 4 maja po 13.20.
 
 
W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać najprawdopodobniej sprawców przestępstwa. Nieznana kobieta, wraz ze wspólnikiem, ukradli różnego rodzaju kosmetyki o wartości ponad 1 800 zł. Mężczyzna ubrany był w ciemną bluzę z białym kapturem oraz szare spodnie i czapkę z daszkiem. W ręce trzymał czarną, dużą torbę.
 
Kobieta miała na sobie różową bluzkę, czarną kurtkę, obcisłe dżinsowe spodnie oraz dużą brązową torebkę.
 
 
Policjanci proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają kobietę czy mężczyznę, przedstawionych na nagraniu, o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym KPP w Świeciu (ul. Wojska Polskiego 153) lub telefoniczny z policjantem prowadzącym postępowanie: 52 33 32 551 albo z dyżurnym jednostki: 52 33 32 500 lub 112.