joomla templates top joomla templates template joomla

Wspólnie z kolegą pozostawili na autostradzie zepsuty samochód i ruszyli w dalszą podróż na piechotę. Interweniowali policjanci, okazało się, że 25-latek jest poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Koszalinie

info: Policja, Świecie; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Policjanci „drogówki” ze Świecia zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. 25-latek wpadł w ręce mundurowych dzięki anonimowemu zgłoszeniu. Policjanci interweniowali ponieważ wspólnie z kolegą pozostawili na autostradzie zepsuty samochód i ruszyli w dalszą podróż na piechotę.
 
 
Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Wtedy dyżurny komendy w Świeciu otrzymał anonimowe zgłoszenie o tym, że dwóch mężczyzn pcha samochód na autostradzie, stwarzając zagrożenie dla siebie i innych kierowców. Na miejsce skierowany został partol ruchu drogowego. 
 
 
W Nowych Marzach (pow. świecki) na A1 policjanci zauważyli pozostawionego na pasie awaryjnym renault, który nie był we właściwy sposób zabezpieczony. Patrolując trasę, kilkaset metrów od pojazdu, zauważyli idących w stronę Gdańska dwóch mężczyzn z bagażami. Jak się okazało, to oni wcześniej podróżowali porzuconym autem.
 
W trakcie legitymowania wyszło dodatkowo na jaw, że jeden z nich poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Koszalinie na podstawie nakazu doprowadzenia.
 
Policjanci zatrzymali 25-latka. Mężczyzna, jeszcze tego samego dnia, trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.