joomla templates top joomla templates template joomla

Podczas wymijania ciężarówka uderzyła w drzewo. Części z uszkodzonej skrzyni wbiły się w jadący pojazd osobowy powodując obrażenia kierowcy. Śmierć poniósł 19-letni mężczyzna

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek 14 października na drodze powiatowej w miejscowości Dolny Młyn, pow. świecki. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 19-letni kierowca volvo. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
 
 
W poniedziałek ok 11.20 w miejscowości Dolny Młyn, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 52-letni bydgoszczanin, kierujący ciężarowym dafem, podczas wymijania się z samochodem osobowym volvo, prawym bokiem pojazdu uderzył w drzewo. 
 
 
Części z uszkodzonej skrzyni ładunkowej spadły na osobówkę, a wbijając się przez jej przednią szybę spowodowały obrażenia ciała kierowcy. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 19-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego. Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało.  
 
 
Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.