joomla templates top joomla templates template joomla

Podczas manewru wyprzedzania doszło do zderzenia trzech pojazdów w Franciszkowie pod Świeciem. Kierujący ciągnikiem rolniczym trafił do szpitala

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

W czwartek 24 maja w powiecie świeckim doszło do niebezpiecznego wypadku drogowego. W miejscowości Franciszkowo podczas wykonywania manewru wyprzedzania doszło do zderzenia trzech pojazdów. Kierujący ciągnikiem rolniczym trafił do szpitala. Dochodzenie prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności zdarzenia.
 
W czwartek ok godziny 13:30, w miejscowości Franciszkowo, w powiecie świeckim, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że podczas wyprzedzania ciągnika rolniczego ursus doszło do zderzenia trzech pojazdów. W zdarzeniu uczestniczyli również kierujący ciężarową scanią 42-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego oraz kierująca osobową mazdą 25-letnisa mieszkanka powiatu świeckiego. 
 
 
44-letni mieszkaniec powiatu świeckiego, kierujący ciągnikiem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.
 
Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy, kierując ruch pojazdów na drogi lokalne. Dochodzenie prowadzone w tej sprawie wyjaśni okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku drogowego.