joomla templates top joomla templates template joomla

Nietrzeźwy kierowca skręcając na skrzyżowaniu w Świeciu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu jadącemu od strony Bydgoszczy

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania kolizji drogowej usłyszy niebawem 32 letni mieszkaniec powiatu świeckiego. Mężczyzna w m. Niewieścin spowodował niebezpieczne zdarzenie. Badanie wykazało, że kierował audi mając ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 2.
 
 
Do zdarzenia doszło w poniedziałek 29 lipca rano w Niewieścinie (pow. świecki). Dyżurny został powiadomiony o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów. Jak ustalili policjanci, kierujący audi, skręcając na skrzyżowaniu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu mercedesem, który jechał od strony Bydgoszczy.
 
 
Za kierownicą audi siedział 32 letni mieszkaniec powiatu świeckiego. Policjanci podczas rozmowy wyczuli od niego woń alkoholu. Jak się okazało mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości.  Badanie wykazało, że kierował samochodem mając ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.
 
Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 2.