joomla templates top joomla templates template joomla

Niebezpieczne sytuacja w Morsku na obwodnicy Świecia. Kierujący peugeotem podczas wyprzedania uderzył w skręcający w lewo ciągnik rolniczy

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło we wtorek o godz. 8.00 w Morsku, na obwodnicy Świecia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący peugeotem podczas wyprzedania uderzył w skręcający w lewo ciągnik rolniczy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
 
Wewtorek 11 września o godz. 8.00 w Morsku, na obwodnicy Świecia, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący osobowym peugeotem, 69-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, wyprzedzając na remontowanym odcinku drogi, w miejscu gdzie jest to zabronione, uderzył w skręcający w lewo ciągnik rolniczy. New Hollandem kierował 26-letni mieszkaniec powiatu świeckiego. Obaj panowie byli trzeźwi, na szczęście nikomu nic się nie stało.
 
 
Sprawca kolizji za swoje nierozważne zachowanie został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.
 
Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów. Należy pamiętać również, planując dłuższą podróż, aby sprawdzić stan techniczny pojazdu oraz zadbać o własne samopoczucie.