joomla templates top joomla templates template joomla

Naruszenia kwarantanny. W Warlubiu pięciu mężczyzn spotkało się pod sklepem w celach towarzyskich, a w Świeciu w parku grupka osób spotkała się bez celu, wykorzystując ładną pogodę

info: KMP, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Policjanci ze Świecia nakładali mandaty za łamanie zakazu gromadzenia się, nie stosowania należytej odległości czy niewłaściwego przemieszczania się.
 
 
Policjanci z Świecia interweniowali m.in. w m. Świecie, gdzie w jednym z parków, pięciu mężczyzn i kobieta spotkała się bez celu, wykorzystując ładną pogodę. Cała szóstka została ukarana mandatami karnymi.
 
Podobny przebieg miała interwencja w gminie. Warlubie. Pięciu mężczyzn spotkało się pod sklepem w celach towarzyskich. W związku z gromadzeniem się, czterech uczestników spotkania zostało ukaranych mandatami karnymi, wobec jednego z nich sporządzono wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Świeciu.
 

W gm. Dragacz policjanci interweniowali wobec mieszkańca Grudziądza, który nad rzeką łowił sobie ryby. W związku z nieprzestrzeganiem ograniczeń w przemieszczaniu się mieszkaniec Grudziądza został ukarany mandatem karnym.

Policjanci przeprowadzili 30 interwencji w związku z gromadzeniem się oraz niewłaściwym przemieszczaniem. Podczas interwencji nałożono 25 mandatów, sporządzono 5 wniosków do sądu oraz zastosowano 25 pouczeń.