joomla templates top joomla templates template joomla

Na 3 miesiące do aresztu trafiło dwóch mężczyzn za napad z użyciem niebezpiecznego narzędzia

włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

 
Na 3 miesiące do aresztu trafiło dwóch mężczyzn zatrzymanych przez świeckich kryminalnych, w związku z napadem rabunkowym z użyciem niebezpiecznego narzędzia, do jakiego doszło w domku jednorodzinnym na terenie gminy Drzycim.
 
Napastnicy pobili właściciela posesji, a następnie ukradli kosmetyki, odzież, alkohol oraz kluczyki od samochodów, powodując straty w wysokości około 1 000 zł. Zatrzymanym grozi kara nie krótsza niż 3 lata więzienia.
 
 
Do zdarzenia doszło w miniony piątek (15.07.16) na terenie gminy Drzycim, w powiecie świeckim. Czterech napastników weszło do domu jednorodzinnego, a następnie pobiło jego właściciela. Sprawcy okradli pokrzywdzonego zabierając mu kosmetyki, odzież, alkohol oraz kluczyki od dwóch samochodów osobowych powodując straty w wysokości około 1 000 zł. Pobity mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Następnego dnia o całym zajściu powiadomił świeckich policjantów.  
 
Dwa dni później (17.07.16) we wczesnych godzinach rannych kryminalni ze Świecia zapukali do kilku mieszkań na terenie Świecia i gminy Jeżewo. Efektem było zatrzymanie 2 mężczyzn, 24-letniego mieszkańca gminy Jeżewo i jego o dwa lata młodszego kompana ze Świecia.  
 
Wczoraj (19.07.16) obaj decyzją sądu trafili do aresztu, gdzie spędzą najbliższe 3 miesiące. Teraz grozi im kara nie krótsza niż 3 lata pozbawienia wolności.
 
Do tej sprawy policjanci poszukują dwóch pozostałych napastników, mieszkańców gminy Jeżewo. Ich zatrzymanie to tylko kwestia czasu.