joomla templates top joomla templates template joomla

22-letni kierowca zginął na miejscu. Jadący samochodem osobowym nie dostosował prędkości do warunków na drodze, zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w drzewo

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

W miejscowości Sulnowo - powiat świecki - na drodze wojewódzkiej doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia zginął 22-letni mężczyzna. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny wypadku.
 
 
W sobotę 23 lutego po 21.00 w miejscowości Sulnowo, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 22-letni kierujący samochodem osobowym audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Na skutek zdarzenia 22-letni pasażer pojazdu poniósł śmierć na miejscu, a drugi (18 lat) z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
 
 
Kierujący pojazdem, przez przybyciem służb oddalił się z miejsca zdarzenia. W wyniku podjętych przez policjantów działań, został zatrzymany około godziny 1.15 w miejscowości Kozłowo (pow. świecki). Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania miał ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
 
Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.