joomla templates top joomla templates template joomla

Kierujący samochodem osobowym na łuku drogi krajowej nr 5 w Świętem wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy i zderzył się z jadącym z naprzeciwka vw transporterem. Zginął 61-letni mężczyzna

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

W Świętem (powiat świecki) na drodze krajowej nr 5 doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia się dwóch pojazdów zginął 61-letni mężczyzna. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności zdarzenia.
 
 
Dzisiaj (30.09.19) ok 7.00 w miejscowości Święte na drodze krajowej nr 5, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego. 
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 61-letni kierujący samochodem osobowym vw golf, na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka vw transporterem. W wyniku zderzenia się pojazdów śmierć na miejscu poniósł mieszkaniec Gdańska kierujący golfem. 
 
 
Trzej mężczyźni podróżujący transporterem zostali przewiezieni do szpitala.
 
 
Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczali ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.