joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca samochodu jadącego autostradą w kierunku Gdańska zasnął za kierownicą i uderzył w tył ciężarówki. 26-latek trafił do szpitala

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

W środę ok. godz. 2.20 w Mniszku (pow. świecki), na autostradzie, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierujący renault, zasnął za kierownicą, w wyniku czego uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego. 26-latek trafił do szpitala.
 
 
W środę (5.06.19) ok godz. 2:20 w Mniszku (powiat świecki), na autostradzie, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Ze ustaleń pracujących na miejscu policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący renault traffic, 26-letni mieszkaniec Poznania, jak oświadczył, zasnął za kierownicą. 
 
 
W wyniku tego najechał na lewy narożnik naczepy samochodu ciężarowego daf, a następnie zjechał na lewe pobocze, uderzył w barierę energochłonną i zatrzymał pojazd na pasie zieleni po prawej stronie drogi. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. 45-letniemu kierowcy dafa nic się nie stało. Kierujący byli trzeźwi.
 
Droga w kierunku Gdańska, na czas prowadzenia czynności wykonywanych przez policjantów, była wyłączona z ruchu. Sprawca kolizji odpowie za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
 
 
 
Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Należy pamiętać również, planując dłuższą podróż,  aby sprawdzić stan techniczny pojazdu oraz zadbać o własne samopoczucie.