joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Policjanci ze Świecia wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Głogówko Królewskie, pow. świecki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy ruchu drogowego wynika, że kierujący renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. 27-letni chełmnianin z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
 
 
Wczoraj niedzielę 17 marca około godziny 8.00 w miejscowości Głogówko Królewskie w powiecie świeckim, doszło do niebezpiecznego wypadku drogowego. 
 
 
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy ruchu drogowego wynika, że kierujący renault 27-letni mieszkaniec powiatu chełmińskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem uderzając w przydrożne drzewo. 
 
W wyniku uderzenia kierujący z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.
 
Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.