joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca jadący A1 w kierunku Łodzi, zmienił pas ruchu wjeżdżając pod nadjeżdżające porsche, następnie w skutek zderzenia uderzył w ciężarowego mana jadącego prawym pasem drogi

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Policjanci ze Świecia, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś (7.10.19) na autostradzie A1 w miejscowości Warlubie, w powiecie świeckim. W wyniku zderzenia trzech pojazdów, kierowca i dwóch pasażerów busa trafiło do szpitala.
 
 
Do zdarzenia doszło dziś (7.10.19) ok 8.30 na autostradzie A1 w miejscowości Warlubie (pow. świecki). Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego pracujących na miejscu wynika, że kierujący mercedesem sprinterem, jadąc w kierunku Łodzi, zmienił pas ruchu wjeżdżając pod nadjeżdżające porsche, a następnie w skutek zderzenia się pojazdów uderzył w ciężarowego mana jadącego prawym pasem drogi.
 
 
56-letni kierowca busa oraz dwóch pasażerów z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala. 
 
 
Kierujący samochodem ciężarowym - 26-letni mieszkaniec powiatu gdańskiego oraz 28-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego, jadący porsche, nie odnieśli poważnych obrażeń.