joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca, który spowodował wypadek, miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 38-letni pasażer volkswagena

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę na drodze powiatowej w miejscowości Bukowiec, pow. świecki. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 38-letni pasażer volkswagena. Kierowca miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
 
 
W niedzielę 2 stycznia po godz. 16.00 w miejscowości Bukowiec, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego.
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 30-letni mężczyzna, kierujący volkswagenem transporterem, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i na łuku drogi zjechał do rowu dachując.
 
 
W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 38-letni pasażer pojazdu. Kierujący vw miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wkrótce o jego losie zadecyduje prokuratura i sąd. Za przestępstwo to grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.
 
Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.