joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca karetki ratował się przed zderzeniem z ciężarówką i zjechał do przydrożnego rowu. Dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Kierowca karetki ratował się przed zderzeniem z ciężarówką i zjechał do przydrożnego rowu. Dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Przyczyny zdarzenia wyjaśniają świeccy policjanci
 
W czwartek 9 sierpnia ok. godz. 09.00 dyżurny świeckiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Luszkowo, gm. Pruszcz. 
 
Na miejsce skierowani zostali policjanci ruchu drogowego. Jak ustalili, do zdarzenia doszło, gdy jadąca na sygnałach kartka pogotowia, transportująca krew, wyprzedzała kolumnę pojazdów. 
W tym samym czasie jadący przed nią samochód ciężarowy marki Mercedes rozpoczął manewr skrętu w lewo. Aby uniknąć zderzenia z ciężarówką, kierujący karetką 59-latek zjechał do przydrożnego rowu.
 
 Kierowca oraz pasażer karetki z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci ze Świecia.