joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca ciężarówki nagle zaczął zjeżdżać na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Wypadek nieopodal Świecia

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Młody kierowca ciężarówki nagle zaczął zjeżdżać na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Mężczyzna trafił do szpitala. Przyczyny zdarzenia ustala świecka policja.
 
W czwartek 29 marca ok. godz. 13. 30 dyżurny świeckiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku tira na trasie nr 240 w miejscowości Rykowisko. Kierującym był 38 -letni mężczyzna mieszkaniec pow. grudziądzkiego. Był trzeźwy. 
 
 
 
Według relacji świadków kierując pojazdem ciężarowym z naczepą jadąc z kierunku Tucholi w stronę Świecia na prostym odcinku drogi nagle zaczął zjeżdżać w prawą stronę aż na pobocze trawiaste, gdzie uderzył w przydrożne drzewo. 
 
 
W samochodzie był sam. W związku z doznanymi obrażeniami przewieziono go do szpitala w Grudziądzu. Przyczyny zdarzenia wyjaśnia policja.
 
Miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci świeckiej drogówki. Ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo, był regulowany przez policjantów i strażaków. Utrudnienia w ruchu trwały do późnych godzin nocnych z uwagi na konieczność przeładowania przewożonego towaru i usunięcia samochodu. W naczepie transportowane były zrębki papiernicze w ilości 24 ton.