joomla templates top joomla templates template joomla

Dwie osoby zginęły, kursanci nauki jazdy, a instruktor trafił do szpitala po czołowym zderzeniu z TIR-em. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

 
Dwie osoby zginęły, a jedna został ranna w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Święte, pow. świecki, na drodze krajowej nr 91. Toyota yaris zderzyła się czołowo z TIR-em. Okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie śledztwo.
 
Wczoraj poniedziałek 8 stycznia około 17.20 w miejscowości Święte, na drodze krajowej nr 91 w powiecie świeckim kierujący toyotą yaris, 18-letni kursant nauki jazdy, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnej strony ciężarowym MAN-em z naczepą.
 
 
 
W wyniku zdarzenia na miejscu zginęło dwóch mężczyzn jadących osobowym autem, 18 i 34-letni kursanci, 42-letni instruktor z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 
 
Kierujący TIR-em nie odniósł obrażeń, był trzeźwy.
 
 
Mundurowi na miejscu zabezpieczyli ślady, zebrali relacje świadków. Droga przez kilka godzin była zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy. Okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie śledztwo.