joomla templates top joomla templates template joomla

Dwie osoby zginęły, a jedna została ranna, w wypadku do którego doszło w Bzowie. Ofiary śmiertelne to 29-letni kierowca bmw oraz 28-letnia kierująca peugeotem

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Dwie osoby zginęły, a jedna została ranna, w wypadku do którego doszło w czwartek 1 października na drodze krajowej nr 91 w Bzowie (pow. świecki). Ofiary śmiertelne to 29-letni kierowca bmw oraz 28-letnia kierująca peugeotem. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności zdarzenia.
 
 
We wtorek 1 października  ok 13.15 w miejscowości Bzowo na drodze krajowej nr 91, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego.
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący samochodem osobowym bmw, na prostym odcinku drogi, wpadł w poślizg, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu zajeżdżając drogę kierującej peugeotem 28-letniej bydgoszczance.
 
 
W wyniku zderzenia się pojazdów śmierć na miejscu poniosła kierująca peugeotem oraz 29-letni mieszkaniec powiatu świeckiego kierujący bmw. Pasażerka tego pojazdu, z obrażeniami ciała, została przewieziona do szpitala.
 
Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczali ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.