joomla templates top joomla templates template joomla

Dwie nietypowe zguby znalezione przez policjantów - wózki dziecięce. Poszukiwani właściciele

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu znaleźli dwa wózki dziecięce. Do chwili obecnej nie udało się ustalić ich właścicieli. Osoby, które rozpoznają swoją własność proszone są o kontakt z policją.
 
 
Pierwszy wózek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu znaleźli na chodniku przy skrzyżowaniu ul. Dębowej i ul. Bzowej. Kolejny, po anonimowym zgłoszeniu, został znaleziony przez mundurowych na ul. Wojska Polskiego. W związku z tym, w obu sytuacjach, policjanci rozpytali okolicznych mieszkańców, jednakże nikt nie wiedział, do kogo mogą one należeć.
 
Znalezione rzeczy nie widnieją w policyjnych systemach jako utracone w wyniku przestępstw i do chwili obecnej nie udało się ustalić  ich właścicieli.
 
Rozpoznający swoja własność proszeni są o kontakt osobisty z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu, w siedzibie jednostki przy ulicy Wojska Polskiego 153. W sprawie można się także kontaktować telefonicznie dzwoniąc na numer 52 33 32 530 od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30.
 
Osoba, która zgłosi się na komendę powinna mieć ze sobą dokumentację potwierdzającą zakup wózka lub opisać jego cechy charakterystyczne.