joomla templates top joomla templates template joomla

Czołowe zderzenie z TIR-em. Dwoje dzieci i kierująca pojazdem mieszkanka powiatu grudziądzkiego ponieśli śmierć na miejscu

włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Na obwodnicy Świecia doszło wczoraj do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia bmw z TIR-em zginęła 44-letnia kierująca osobowym autem oraz dwoje jej dzieci. Śledztwo prowadzone w tej sprawie pod nadzorem prokuratora wyjaśni przyczyny i okoliczności tej tragedii. 

Wczoraj 25 październiak około 16.00 na drodze krajowej nr 5, na obwodnicy Świecia, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

Czytaj również: Tragiczne zderzenie na Dolnym Śląsku. Zginęły cztery osoby, w tym troje dzieci

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierująca bmw s 5, 44-letnia mieszkanka powiatu grudziądzkiego, jadąc w kierunku Gdańska zjechała na przeciwległy pas, uderzając w nadjeżdżającego z naprzeciwka TIR-a.

W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła kierująca osobowym autem oraz podróżującę z nią jej dzieci, 8-letni syn i roczna córka.

Kierujący ciężarówką nie odniósł poważnych obrażeń, był trzeźwy.

Śledztwo prowadzone w tej sprawie pod nadzorem prokuratora wyjaśni okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku.

{media load=media,id=7621,width=640,align=center,display=inline}