joomla templates top joomla templates template joomla

Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym, a następnie spadła z wiaduktu i zapaliła się. Jedna osoba nie żyje, a dwie są ranne po wypadku na obwodnicy Świecia

info: Policja, Świecie; video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Na drodze krajowej nr 5C w Świeciu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia forda z ciężarówką zginął 27-letni kierujący osobowym autem, a dwoje pozostałych uczestników zdarzenia trafiło do szpitali. Śledztwo prowadzone w tej sprawie pod nadzorem prokuratora wyjaśni przyczyny i okoliczności tej tragedii.
 
 
W czwartek 28 lutego około 12.45 na drodze krajowej nr 5C, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący fordem, 27-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego, jadąc w kierunku Gdańska, z nieznanej przyczyny zjechał na przeciwległy pas, uderzając w nadjeżdżającego z naprzeciwka TIR-a. 
 
 
Ciężarówka po zderzeniu przechyliła się, przebiła przez barierki wiaduktu i spadła na jezdnię pod nim. Daf stanął w ogniu. Kierowcy, przy pomocy świadka, na szczęście udało się opuścić pojazd, zanim całkowicie objął go ogień.
 
 
W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł kierujący osobowym autem, natomiast jego 26-letnia pasażerka została ranna. Do szpitala zabrało ją Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Do szpitala został również przewieziony również 28-letni kierowca ciężarówki.

Śledztwo prowadzone w tej sprawie pod nadzorem prokuratora wyjaśni okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku.