joomla templates top joomla templates template joomla

57-letnia pasażerka poniosła śmierć na miejscu w wypadku pod Świeciem. Kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem i decyzją prokuratora został zatrzymany

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj (4.06.19) na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Gruczno, pow. świecki. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 57-letnia pasażerka forda. Kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem i decyzją prokuratora został zatrzymany. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
 
 
Dzisiaj (4.06.19) ok. 3.15 w miejscowości Gruczno, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu, wynika, że 26-letni mężczyzna, kierujący fordem mondeo, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawe pobocze, uderzył w betonowy przepust, po czym dachował.  
 
 
W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 57-letnia pasażerka pojazdu, mieszkanka Chełmna. 26-letni kierowca oraz 36-letni pasażer, mieszkańcy powiatu sztumskiego, nie odnieśli poważnych obrażeń. Kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Decyzją prokuratora został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wkrótce o jego losie zadecyduje prokuratura i sąd. 
 
 
Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.