joomla templates top joomla templates template joomla

45-letni mieszkaniec Kwidzyna podczas manewru skrętu w lewo, stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na przeciwny pas ruchu zderzając się z osobowym hyundaiem

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

W środę w Grucznie, pow. świecki, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierujący dostawczym mercedesem podczas skrętu w lewo stracił panowanie nad pojazdem, po czym zderzył się z jadącym z naprzeciwka hyundaiem. Dwoje uczestników zdarzenia trafiło do szpitala. Prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.
 
 
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę 5 grudnia o godzinie 7.20 w Grucznie (powiat świecki). Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego komendy w Świeciu ustalili, że 45-letni mieszkaniec Kwidzyna, jadąc mercedesem, podczas manewru skrętu w lewo, stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na przeciwny pas ruchu zderzając się z osobowym hyundaiem. 
 
 
Jechał nim 36-letni mieszkaniec Gdańska. Z obrażeniami do szpitala zostało przewiezionych dwoje uczestników zdarzenia. Kierujący byli trzeźwi. 
 
Na miejscu policjanci wykonali oględziny, zabezpieczali ślady i ustalili świadków. Postępowanie prowadzone w tej sprawie wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.