joomla templates top joomla templates template joomla

Chcesz dalej jeździć pociągami z Laskowic? Napisz do PKP!

swiecie.eu włącz . Opublikowano w Świecie samorząd

Czy w grudniu część pociągów pośpiesznych nie będzie się już zatrzymywała na stacji w Laskowicach Pomorskich? Chodzi o pociągi kursujące na trasie z Wrocławia i Poznania do Gdyni. Plany PKP Intercity niepokoją mieszkańców i radnych. - Spowoduje to utrudniony dojazd do pracy czy na studia. Odbije się również na ruchu turystycznym – argumentują mieszkańcy.

Sytuacją zaniepokoili się też świeccy samorządowcy. Sebastian Glaziński, radny Rady Miejskiej w Świeciu, apeluje: - Zachęcam mieszkańców, by słali pisma protestacyjne do PKP Intercity. Jeśli nie zadziałamy w tej chwili, to w przyszłości PKP może zlikwidować na stacji Laskowice Pomorskie więcej połączeń. Likwidacja każdego z nich będzie skutkowała utrudnieniami dla pasażerów.

Radny stworzył stronę internetową: http://www.laskowice.jimdo.com, na której znajdują się gotowe pisma z protestem. Wystarczy je wydrukować, podpisać i wysłać. Pisma należy kierować na adres: PKP Intercity S.A. ul. Żelazna 59a 00-848 Warszawa

Z dopiskiem: Sprawa nowego rozkładu jazdy. Można także protest wysłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z dopiskiem: Sprawa nowego rozkładu jazdy.