joomla templates top joomla templates template joomla

Czołowe zderzenie motocykla z samochodem osobowym w pobliżu Jeżewa

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Do czołowego zderzenia motocykla z samochodem osobowym doszło koło Jeżewie w Krąplewicach - powiat świecki - na drodze wojewódzkiej 239. Droga została zablokowana, cztery zastępy straży pożarnej brały udział w likwidacji skutków wypadku.

Handlował w internecie zabytkami archeologicznymi. Zainteresowało to Policję

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Wiele wystawionych na sprzedaż najprawdopodobniej zabytkowych przedmiotów, a w ślad za tym zabezpieczona pokaźna ich ilość u jednego z mieszkańców powiatu świeckiego to efekt współpracy przedstawicieli jednej z instytucji w kraju dbającej o dziedzictwo narodowe, Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Toruniu i kryminalnych z KWP w Bydgoszczy. 

Kierowca bmw wjechał w słup energetyczny

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie gminne

W Sulnówku gm. Świecie doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierujący bmw nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i po wyjściu z łuku zjechał na pobocze uderzając w słup energetyczny. 

Kolejne marihuanowe zatrzymanie w Świeciu. Wpadka przy rutynowej konstroli

T.N./eSerwis.info; info/foto: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Do 3 lat pozbawienia wolności może grozić 22-letniemu mieszkańcowi powiatu świeckiego, przy którym patrolowi świeckiej komendy znaleźli narkotyki. Sprawca usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. W niedzielę około godziny 1:00 w nocy.

"Pomysłowy Dobromir" ukrył narkotyki w "jajku niespodziance"

info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Do 3 lat pozbawienia wolności może grozić 36-latkowi, którego świeccy kryminalni zatrzymali z narkotykami. Ukrywał je w jajku niespodziance. Sprawca usłyszał już zarzut posiadania zakazanych środków. We wtorek (19.07.16) świeccy kryminalni ustalili, że 36-letni mieszkaniec Świecia może posiadać narkotyki. 

Ciało mężczyzny znaleziono nad brzegiem Wisły

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

olicjanci ze Świecia, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności śmierci 67-letniego mężczyzny, którego zwłoki znaleziono na brzegu rzeki. Wyniki sekcji zwłok pozwolą odpowiedzieć na pytanie, co było przyczyna zgonu. 

Potrącenie dwójki dzieci w kujawsko-pomorskim. 8-latka i 9-latek w szpitalu

T.N./eSerwis.info; info/video: TVN24/x-news, mapa: google; foto: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Dwoje dzieci trafiło do szpitala po potrąceniu, do którego doszło w Kawęcinie w województwie kujawsko-pomorskim. Obecnie przebywają w grudziądzkim szpitalu na obserwacji, jedno z nich ma ciętą ranę głowie, drugie wstrząśnienie mózgu.

Fabryka marihuany zlikwidowana. 6,4 kg o czarnorynkowej wartości 190 tys. zł

Tomasz Nowak/eSerwis.info/fot/video; Komenda Policji; Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Policjanci zlikwidowali plantację konopi. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki o czarnorynkowej wartości około 190 000 zł oraz sprzęt do ich uprawy. 44-letni mieszkaniec Świecia usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich uprawy.