joomla templates top joomla templates template joomla

Dachowanie auta. Renault trafic nie dostosował prędkości do warunków na drodze

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

We wtorek w godzinach rannych w Grabowcu doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący samochodem renault trafic nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, po czym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległe pobocze i dachował. 

Brak zahamowań. Uszkodził kilka aut a następnie naruszył nietykalność policjanta. Grozi mu 5 lat więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Świeccy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie kilku samochodów na jednym z osiedli Świecia. 22-latek odpowie także za znieważenie policjantów i naruszenie nietykalności cielesnej jednego z nich. Grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia. 

Pechowy 13 dla plantatora konopi. Policjanci zlikwidowali nielegalna uprawę

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Świeccy policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę ziela konopi. Stróże prawa znaleźli i zabezpieczyli 16 sadzonek, 5 ściętych już roślin, ponad 0,5 kg suszu oraz woreczki foliowe z nasionami, a także sprzęt służący do uprawy nielegalnych roślin. Kryminalni zatrzymali 31-letniego plantatora. 

Czołowe zderzenie motocykla z samochodem osobowym w pobliżu Jeżewa

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Do czołowego zderzenia motocykla z samochodem osobowym doszło koło Jeżewie w Krąplewicach - powiat świecki - na drodze wojewódzkiej 239. Droga została zablokowana, cztery zastępy straży pożarnej brały udział w likwidacji skutków wypadku.

Ciało mężczyzny znaleziono nad brzegiem Wisły

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

olicjanci ze Świecia, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności śmierci 67-letniego mężczyzny, którego zwłoki znaleziono na brzegu rzeki. Wyniki sekcji zwłok pozwolą odpowiedzieć na pytanie, co było przyczyna zgonu. 

Potrącenie dwójki dzieci w kujawsko-pomorskim. 8-latka i 9-latek w szpitalu

T.N./eSerwis.info; info/video: TVN24/x-news, mapa: google; foto: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Dwoje dzieci trafiło do szpitala po potrąceniu, do którego doszło w Kawęcinie w województwie kujawsko-pomorskim. Obecnie przebywają w grudziądzkim szpitalu na obserwacji, jedno z nich ma ciętą ranę głowie, drugie wstrząśnienie mózgu.

Przeszarżowali na drodze i uderzyli w słup telefoniczny. Na szczęście bez poważniejszych obrażeń

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; mapa: google włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

W wyniku nie dostosowania prędkości do warunków drogowych panujących od wczoraj w powiecie chełmińskim dwaj kierowcy spowodowali kolizje drogowe. Na szczęście obyło się bez poważniejszych skutków. Jeden z kierowców po badaniach lekarskich został zwolniony do domu. 

Dachowanie w Gołuszycach. Kierowca i pasażer ranni w wypadku

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę 10 września około godz. 13:00 w Gołuszycach, gm. Pruszcz. W wypadku ranni zostali kierujący i pasażer osobowego bmw. W sobotę 10 września około godz. 13:00 dyżurny świeckiej policji otrzymał informację o wypadku drogowym, do którego doszło w Gołuszycach, gm. Pruszcz. 

Handlował w internecie zabytkami archeologicznymi. Zainteresowało to Policję

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Wiele wystawionych na sprzedaż najprawdopodobniej zabytkowych przedmiotów, a w ślad za tym zabezpieczona pokaźna ich ilość u jednego z mieszkańców powiatu świeckiego to efekt współpracy przedstawicieli jednej z instytucji w kraju dbającej o dziedzictwo narodowe, Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Toruniu i kryminalnych z KWP w Bydgoszczy. 

Kierowca bmw wjechał w słup energetyczny

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie gminne

W Sulnówku gm. Świecie doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierujący bmw nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i po wyjściu z łuku zjechał na pobocze uderzając w słup energetyczny. 

Kolejne marihuanowe zatrzymanie w Świeciu. Wpadka przy rutynowej konstroli

T.N./eSerwis.info; info/foto: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Do 3 lat pozbawienia wolności może grozić 22-letniemu mieszkańcowi powiatu świeckiego, przy którym patrolowi świeckiej komendy znaleźli narkotyki. Sprawca usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. W niedzielę około godziny 1:00 w nocy.