joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca Fiata wjechał wprost pod nadjeżdżający TIR w Górnych Morgach koło Nowego. Kierowca osóbówki zginął na miejscu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie; mapa: google włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Na drodze krajowej K91 w Górnych Morgach doszło wczoraj do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia TIR-a z Fiatem zginął 46-letni kierujący osobowym autem. Śledztwo prowadzone w tej sprawie pod nadzorem prokuratora wyjaśni przyczyny i okoliczności tej tragedii. 

Brawurowa jazda mogła się skończyć tragicznie. 30 punktów karnych na trasie z Bydgoszczy do Świecia

KWP Bydgoszcz/x-news włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Wyczyny kierowcy na trasie Bydgoszcz-Świecie wprawiły w osłupienie doświadczonych policjantów. Trudno skomentować, jak można jeździć w tak brawurowy i niebezpieczny sposób. W ostatnim czasie na skrzynkę mailową „STOP AGRESJI DROGOWEJ”, prowadzoną przez policjantów KWP w Bydgoszczy, internauta przysłał film, który wprawił w osłupienie nawet funkcjonariuszy. 

Próbował wyłudzić kredyt w jednym z banków. Złapano go na gorącym uczynku. Grozi mu 8 lat więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie; fot: Archiwum/youtube włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Policjanci do walki z przestępczością gospodarczą ze świeckiej komendy zatrzymali niemal na gorącym uczynku mężczyznę, który zamierzał w jednym z banków wyłudzić kredyt. Jak się wkrótce okazało, 29-latek miał na swoim koncie już nie jedno przestępstwo. Teraz grozi mu do 8 lat więzienia.

Pięcioro dzieci trafiło do szpitala, po tym jak auto uderzyło w drzewo. Kobietę prowadzącą pojazd również zabrało pogotowie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Policjanci ze Świecia wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Jeżewo - powiat świecki. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca samochodem opel corsa, przewożąc pięcioro dzieci, na prostym docinku drogi najprawdopodobniej gwałtownie zahamowała, po czym przodem pojazdu uderzyła w przydrożne drzewo.

Zatrzymano sprawcę napadu i kradzieży do jakiej doszło w Świeciu. Sąd nakazał zastoswanie aresztu tymczasowego

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Na 3 miesiące do aresztu trafił jeden z dwóch mężczyzn zatrzymany przez świeckich kryminalnych, w związku z napadem rabunkowym, do jakiego doszło na jednej z ulic Świecia. Napastnicy pobili pokrzywdzonego, a następnie zabrali mu portfel z dokumentami i pieniędzmi oraz telefon komórkowy. 

Dachowanie toyoty avensis w miejscowości Święte. Kierowca nie dostosował prędkości

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Policjanci ze Świecia wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Święte (powiat świecki). Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący samochodem toyota avensis nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, po czym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze gdzie dachował. 

Dachowanie auta. Renault trafic nie dostosował prędkości do warunków na drodze

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

We wtorek w godzinach rannych w Grabowcu doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący samochodem renault trafic nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, po czym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległe pobocze i dachował. 

Czołowe zderzenie z TIR-em. Dwoje dzieci i kierująca pojazdem mieszkanka powiatu grudziądzkiego ponieśli śmierć na miejscu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Na obwodnicy Świecia doszło wczoraj do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia bmw z TIR-em zginęła 44-letnia kierująca osobowym autem oraz dwoje jej dzieci. Śledztwo prowadzone w tej sprawie pod nadzorem prokuratora wyjaśni przyczyny i okoliczności tej tragedii. 

Podpalacz stodoły w Jeżewie aresztowany. Grozi mu 10 lat więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

Świeccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o podpalenie stodoły. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Trafi do aresztu na 3 miesiące. Na terenie gminy Jeżewo dwa tygodnie temu 7 października doszło do pożaru budynku gospodarczego – stodoły, znajdującej się na terenie gospodarstwa rolnego.

81-letni kierowca samochód osobowego potrącił 76-letniego rowerzystę. Cyklista trafił do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

W Lnianie doszło do poważnie wyglądającego wypadku drogowego. 76-letniego mężczyznę kierującego rowerem potrącił samochód osobowy. Policjanci wyjaśnią okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. We wtorek 11 października o godz. 8:30, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Świeciu został powiadomiony o potrąceniu rowerzysty przez samochód osobowy w miejscowości Lniano. 

Brak zahamowań. Uszkodził kilka aut a następnie naruszył nietykalność policjanta. Grozi mu 5 lat więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Świeccy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie kilku samochodów na jednym z osiedli Świecia. 22-latek odpowie także za znieważenie policjantów i naruszenie nietykalności cielesnej jednego z nich. Grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia.