joomla templates top joomla templates template joomla

Potrzebna krew

um-swiecie.pl włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

altŚwiecianin, MARIUSZ SAKOWICZ, który przygotowuje się do przyjęcia pierwszej serii chemioterapii podczas leczenia białaczki pilnie potrzebuje krwii. Obecnie może przyjąć KAŻDĄ GRUPĘ KRWI, on sam posiada grupę AB+. Wszystkich chętnych do oddania krwi, którzy chcą pomóc zapraszamy do Centrum Krwiodawstwa oraz autobusów do poboru krwi. UWAGA! Prosimy pamiętać o wypełnieniu formularza, że dana grupa krwi jest przeznaczona dla MARIUSZA SAKOWICZA. Dziękujemy!

Rozformowanie WKU w Świeciu

powiat.swiecki.lo.pl włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

altUprzejmie informujemy, że z dniem 31.12.2010 roku uległa rozformowaniu Wojskowa Komenda Uzupełnień w Świeciu. Mieszkańcy powiatu wszelkie sprawy związane z obronnością mogą załatwiać w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Grudziądzu: Wojskowa Komenda Uzupełnień w Grudziądzu ul. Legionów 48 86-300 Grudziądz tel. (0-56) 4582077 www.grudziadz.wku.wp.mil.pl

XIX FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

um-swiecie.pl włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

alt9 stycznia 2011 sportowo miejsce: sala gimnastyczna Gimnazjum nr 3 godz. 9.00 Turniej Halowej Piłki Nożnej Mężczyzn licytacje (wpisowe z turnieju przekazane jest na kontoFundacji WOŚP) koncertowo miejsce: Hala widowiskowo – Sportowa w Świeciu PROGRAM: godz. 17.00 Koncert dzieci i młodzieży z ośrodków kultury w Świeciu ok. godz. 18.15 w rytmie regge zagra zespół

XIX Finał WOŚP

um-swiecie.pl włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

altLicytujemy tytuł HONOROWEGO KOMTURA ZAMKU w Świeciu. W zeszłym roku licytacja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Mamy nadzieję na powtórzenie zeszłorocznego wyniku. W tym roku aukcję rozpoczynamy wcześniej, aby w dzień Finału móc ją podsumować ze sceny i - kto wie - może przedstawić nowego Komtura?

Spotkanie z Chopinem – przegląd inscenizacji dziecięcych grup teatralnych

powiattorunski.pl włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

altDnia 1 grudnia 2010 r. w Sali Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury w Chełmży odbył się Powiatowy Przegląd Inscenizacji z okazji Międzynarodowego Roku Chopina. Do przeglądu przystąpiło siedem dziecięcych grup teatralnych: z gminy Chełmża, Czernikowa, Łubianki, Łysomic, Złejwsi Wielkiej oraz Małej Nieszawki i miasta Chełmży. Grupy teatralne z w/w placówek bibliotecznych zaprezentowały bogaty i ciekawy program artystyczny.

Nabór na Rachmistrzów Spisowych

um-swiecie.pl włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

altInformacje dotyczące naboru są dostępne: * na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Świeciu -więcej * w Biurze Obsługi Mieszkańców (parter UM) Dokumenty należy składać do dnia 20 grudnia 2010 r. do godz. 1530 w Biurze Obsługi Mieszkańców lub za pośrednictwem poczty (liczy się data stempla pocztowego).

Otwarty konkurs ofert

um-swiecie.pl włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Przedmiotem konkursu jest wsparcie wykonania zadania publicznego będącego zadaniem własnym Gminy Świecie wraz z udzieleniem dotacji na jego finansowanie. Postępowanie konkursowe będzie prowadzone zgodnie z: 1) ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2003 r. Nr 96, poz. 873 ), 2) rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 27 grudnia 2005 r. w sprawie wzoru oferty realizacji zadania publicznego, ramowego wzoru umowy o wykonanie zadania publicznego i wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania

Skorzystaliśmy ze środków unijnych

um-swiecie.pl włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

altPoczątek roku skłania do podsumowania minionego okresu oraz planowania przyszłego. Rozliczmy, więc rok ubiegły, dokonajmy jego podsumowania w sferze inwestycyjnej. Rok 2010 obfitował w rożnego rodzaju inwestycje, zarówno drobne jak i bardzo kosztowne. Przy planowaniu kolejnych zadań Gmina Świecie starała się maksymalnie wykorzystać zewnętrzne środki finansowe.

Wolna Wigilia w Starostwie Powiatowym w Świeciu

powiat.swiecki.lo.pl włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

altWolna Wigilia w Starostwie Powiatowym w Świeciu Uprzejmie informuję, że Starostwo Powiatowe w Świeciu będzie nieczynne w Wigilię Bożego Narodzenia tj. 24 grudnia 2010 roku (piątek). Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Europejskie kolędowanie

um-swiecie.pl włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

Tegoroczne Europejskie kolędowanie jest kontynuacją kampanii rewitalizacyjnej Kujawsko-Pomorskie – Mój region w Europie, która odbyła się w sierpniu i na początku września 2010 r. Dwadzieścia miast, które najlepiej realizują projekty rewitalizacyjne, otrzyma ufundowane przez Urząd Marszałkowski, choinki wraz z oświetleniem.

Zaproszenie na Jarmark Adwentowy

powiat.swiecki.lo.pl włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

altMarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego zapraszają na JARMARK ADWENTOWY który odbędzie się 11 grudnia 2010 roku w Oddziale KPODR w Przysieku W PROGRAMIE: godz. 10.00 - Otwarcie Jarmarku Adwentowego godz. 10.15 - Ogłoszenie wyników IV Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych godz. 10.00-15.00

Marszałkowskie place zabaw za wyborczą frekwencję

powiat.swiecki.lo.pl włącz . Opublikowano w Świecie powiatowe

altWiemy już, gdzie zostaną zbudowane sfinansowane przez samorząd województwa place zabaw, nagrody dla lokalnych społeczności, w których padły najlepsze wyniki frekwencji w ostatnich wyborach samorządowych. Wojewódzki rekord uzyskała Nieszawa w powiecie aleksandrowskim, w której do urn poszło ponad 70 procent mieszkańców.

Festiwal Piosenek Świątecznych i Zimowych

swiecie.eu włącz . Opublikowano w Świecie wiadomości

"Festiwal Piosenek Świątecznych i Zimowych” dla małych i dużych Organizator: Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu, ul. Wojska Polskiego 139, tel. 052 562 73 70, Termin: 18.12.2010r. Zasady uczestnictwa: * udział biorą soliści ( prezentują 1 utwór ) * kategorie wiekowe: do lat 10, od lat 10 do 16, powyżej lat 16 Karta zgłoszeń, regulamin - do odbioru w recepcji OKSiR Więcej informacji na stronie www.oksir.com.pl Serdecznie zapraszamy!